XXIV NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


2.    Jutro, 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, chociaż jest to dzień pracy zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 6.30, 7.00, 12.00 i 18.00, po każdej Mszy św. będzie adoracja krzyża.
W poniedziałek,  zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. i spotkanie formacyjne rodziców dzieci klas II, które w tym roku szkolnym rozpoczynają swoje bezpośrednie przygotowanie do pierwszej spowiedzi i Komunii św.


3.    Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza w środę o godz. 19.00 do udziału we Mszy św. wraz z odnowieniem przeczeń małżeńskich.


4.    W czwartek, o godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00 i spotkanie formacyjne rodziców młodzieży klas VIII, którzy  przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w tym roku szkolnym.


5.    Od wielu miesięcy, w trzeci czwartek miesiąca,  regularnie w naszej kaplicy Jezusa Miłosiernego trwa modlitwa mężczyzn za swoje żony, dzieci i rodziny. Zapraszamy w najbliższy czwartek, 17 września o godz. 20.00, do kaplicy na wspólną modlitwę mężczyzn, którym zależy na wspólnocie rodziny i małżeństwa .


6.    Przypominamy, że w soboty o godz. 14.45 odbywają się próby scholi dziewcząt i chłopców. Zapraszamy dzieci, które chciałyby się włączyć do wspólnego śpiewu  podczas Mszy św. w niedzielę o godz. 12.30.


7.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności i pokoju serca. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!

Szczecin, 13.09.2020 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski