IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiaj :

• Rozpoczynamy kolejny Tydzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego,
• o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe ku czci Matki Bożej,


2. Od 20 kwietnia przepisy zostały złagodzone i podczas nabożeństw liturgicznych może uczestniczyć 1 osoba na 15m², powierzchnia naszego kościoła wynosi około 1500m², do świątyni może wejść 65 osób, na chórze może przebywać 35 osób, natomiast w kaplicy Jezusa Miłosiernego 24 osoby.
Respektując wszystkie wymagania (maseczki, miejsca oznaczone białymi karteczkami są przygotowane zgodnie z obowiązującymi zasadami).


3. Miesiąc maj jest poświęcony czci Najświętszej Marii Panny, zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele i święta o godz. 17.30.


4. Dochód ze sprzedaży świec Caritas co roku pomagał w przygotowaniu świątecznych paczek dla ubogich. W tym roku świec nie było jak rozprowadzać. Zachęcamy, aby je nabyć dziś i zapalać w domu podczas codziennej modlitwy różańcowej o godz. 20.30. W ten sposób włączymy się w stałą pomoc parafii wobec najuboższych.


5. W tym trudnym czasie dziękujemy za duchowe i materialne wsparcie wspólnoty parafialnej. Wszystkich zawierzamy Miłosierdziu Bożemu i polecamy Niepokalanemu Sercu Maryi.


Szczecin, 3.05.2020 r. /  ks. Zdzisław Brzozowski